DARMOWA WYSYŁKA OD 150 £

WPISZ KOD "bsl2018"

WYSYŁKA W 24H

Poniedziałek - Piątek

ZNIŻKI

DLA WIĘKSZYCH ZAMÓWIEŃ

GWARANCJA JAKOŚCI

100% Satysfakcji


FAQ

Jakie są sposoby zapłaty?

Możliwe sposoby zapłaty za zamówione produkty to:
  • Przelew na konto
  • Przekaz pieniężny Western Union albo MoneyGram.

Jak realizowane są zamówienia i wysyłka paczki ?

Zamówienia są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. Gwarantujemy, że twoje produkty są dobrze zabezpieczone.
  • Wysyłka standardowa 1st Class - £5
  • Wysyłka priorytetowa 24h - £7
  • Darmowa wysyłka powyżej £150 (tylko na terenie UK).
Wszystkie przesylki są monitorowane. Na prośbę klienta wysyłałmy nr paczki, który umożliwia podgląd statusu. W momencie gdy chcesz zamówić paczkę poza granice UK, najpierw prosimy o kontakt, w celu ustalenia kosztów nadania.  W przypadku zaginionych/uszkodzonych zamówień, jeśli stwierdzono, że kurier stracił przesyłkę, ponownie wyślemy zamówienie, jeśli otrzymamy 50% kosztu zamówienia i kosztów wysyłki. Nie wysyłamy ponownie, jeśli paczka została podpisana lub dostarczona, lub zaginęła pod Twoim adresem, lub została podpisana przez osobę lub osoby inne niż klient. W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za konfiskaty celne! Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za uszkodzenie, opóźnienie lub zaginięcie przesyłki przez krajowe oraz międzynarodowe usługi pocztowe.   W przypadku braku danego produktu, wysylamy produkt o takiej samej jakosci, tylko innej firmy.

Jak mogę złożyć zamówienie ?

Zamówienie można złożyć na stronie naszego sklepu jako zarejestrowany Klient Wysyłając wiadomość tekstową poprzez aplikacje WickrMe - nick: thebsl24 Pisząc na adres: [email protected]

Czy jest mozliwość zwrotu towaru ?

Niestety nie ma takiej możliwości.