FREE SHIPPING FROM £ 150

Choose at checkout "Free shipping"

SHIPPING WITHIN 24H

Monday - Friday

DISCOUNTS

FOR BIGGER ORDERS

GUARANTEE OF QUALITY

100% Satisfaction


FAQ

Jakie są sposoby zapłaty?

Możliwe sposoby zapłaty za zamówione produkty to:
  • Przelew na konto
  • Bitcoin

Jak realizowane są zamówienia i wysyłka paczki ?

Dokonując płatności akceptują Państwo poniższy regulamin. Zamówienia są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki. Wszystkie przesylki są monitorowane. Na prośbę klienta wysyłałmy nr paczki, który umożliwia podgląd statusu. W momencie gdy chcesz zamówić paczkę poza granice UK, najpierw prosimy o kontakt, w celu ustalenia kosztów nadania oraz sposobu platnosci.  WYSYLKI NA TERENIE UK - gwarantowana dostawa na terenie UK! Wszystkie paczki wysyłamy poprzez Royal Mail i jednocześnie akceptują Państwo ich regulamin (Royal Mail Terms & Conditions).
  • 1st class: 1-3 dni robocze
  • Priorytet: następny dzień roboczy (Sobota nie jest dniem roboczym więc proszę nie pisać, że paczka nie dotarła w sobotę)
W przypadku zaginionych zamówień, jeśli stwierdzono, że kurier stracił przesyłkę, ponownie wyślemy zamówienie po okresie 10 dni roboczych (dokladnie tyle jest w regulaminie poczty na dostarczenie przesylki - według Royal Mail przesyłka zostaje uznana za zaginioną po upływie 10 dni roboczych od momentu nadania paczki). Nie wysyłamy ponownie jeśli paczka została podpisana lub dostarczona, lub zaginęła pod Twoim adresem, lub została podpisana przez osobę lub osoby inne niż klient, lub została odrzucona pod Twoim adresem. Nie wysyłamy ponownie w przypadku kiedy klient podał niepoprawny albo niepełny adres.  WYSYLKI POZA UK - MIEDZYNARODOWE W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za konfiskaty celne! Klient bierze ryzyko wysylki na siebie. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za uszkodzenie, opóźnienie lub zaginięcie przesyłki przez krajowe oraz międzynarodowe usługi pocztowe.  Na prośbe klienta możemy przesłać paragon i klient sam stara się o zwrot kosztów przez poczte. Wszystkie dowody wysyłek z numerem paczki są przechowywane do 3 tygodni, po tym okresie brak możliwości jakiejkolwiek reklamacji oraz otrzymania dodaktowych informacji o swojej przesyłce. W przypadku braku danego produktu, wysylamy produkt o takiej samej jakosci, tylko innej firmy. BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU ALBO WYMIANY PRODUKTÓW.

Jak mogę złożyć zamówienie ?

Zamówienie można złożyć na stronie naszego sklepu jako zarejestrowany Klient Wysyłając wiadomość tekstową poprzez aplikacje WickrMe - nick: thebsl24 Pisząc na adres: info@thebsl24.com

Czy jest mozliwość zwrotu towaru ?

Niestety nie ma takiej możliwości.