Bez kategorii

Idealny cykl sterydowy

Idealny cykl sterydowy

Jak stworzyć idealny cykl dla siebie ?!
A więc chcesz stworzyć idealny cykl dla siebie. O czym powinieneś pamiętać? Wiele rzeczy MUSISZ wiedzieć, zanim będzie można usiąść i stworzyć sobie idealny cykl.

 

Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, to czego się spodziewasz po cyklu i jakie masz cele.Kiedy to ustalisz zaczniesz dobierać środki dawki i okres ich podawania .Trzeba równiez pamiętać iż podstawą cyklu jest testosteron który idzie jako baza. Pozostałe sterydy ida jako dodatki do teścia. Nie zapominajmy równiez o antyestrogenie.

PODSTAWY:

Najbardziej popularne sterydy 

-Testosteron Enana, CYP, Prop, Susta
-Deca-Durabolin/Deca
-Boldenon
-metanabol
-Winstrol/stanazol
-anapolon
-Trenbolone
-masteron
-Primobolan

Najbardziej popularne środki używane pomocnicze m.in blokujące skutki uboczne

-NolvadexTamoxifen
-Arimidex/Arim (Anastrozol)
-Letrozol
-Aromasin (eksemestan)
-Clomid
-HCG
-Proviron
-Finasteride
-Cabaser

Najbardziej popularne środki używane w celu przyspieszenia metabolizmu ,spalające fat i zwiększające wydajność

-Clenbuterol
-T3 , cytomel (tiromel , novorythal)
-DNP
-Insulina
-Ludzki hormon wzrostu / hGH / GH
-EPO

Klasyfikacja ze względu na oddziaływanie

-Budujące masę: Test, Deca, antek , metka bold

-Budujące siłę: Test, wino, Tren, oxa

-Które mają niska aromatyzacje. / brak aromatyzacji: Bold, Primo, oxa, Tren, wino

-Sterydy, które podnoszą produkcje czerwonych krwinek : Bold ,antek

Cykle masy:

Na tym cyklu zależy nam na przybraniu jak najwięcej na wadze.Uwzględniając tłuszcz i retencje wody.Zdobywamy tyle mięśni ile się da.Pamiętając o tym że jakaś ilość tłuszczu i retencja wody jest przydatna podczas zdobywania sporej masy mięśniowej.Aby to osiągnąć musimy atakować nasz „system” ze wszystkich stron.Używamy sterydów wysoce androgennych i wysoce anabolicznych.Takie grupy sterydów są „obowiązkowe” podczas robienia dużej masy.Ogólnie sterydy które nie aromatyzują są nie wskazane.Do iniekcji wybieramy długo działające estry.Jako oral wybieramy te które aromatyzują.Stosuje się je głównie dla zapoczątkowania cyklu masy dające natychmiastowy efekt tzw” kick ” Który ustawi twoje ciało w mocno anabolicznej pozycji .I wtedy wchodzą długie estry z iniekcji.

Najlepsze sterydy na masę to :

Test Enana, CYP, Susta,Prop Deca, Bold i Antek . Zaawansowani użytkownicy mogą także korzystać z rzeczy takich jak insulina i hormonu wzrostu.

Cykle rzeźba:

W tym rodzaju cyklu staramy się uwidocznić zdobyte mięśnie pozbyć się nadmiaru tłuszczu pod którymi są ukryte i nadmiaru wody .Jak wiadomo podtsawą jest DIETA i bez niej nic nie zrobimy nawet na spalaczach.. chyba ze jest to DNP…Jak wiadomo większość zawodników na redukcji wali duzo więcej koksu i innych sródków niz na masie.. Chodzi tutaj o zmniejszenie katabolizmu mięsnia..I tutaj z pomocą przychodzą środki które pozwalają utrzymać zdobytą masę i spalić tłuszcz podczas stosowania diety niskokalorycznej .najczęściej stosowane sterydy to Test Primo, Tren, Wino , Masteron oxandrolon. I środki pomocnicze Clen DNP T3 GH.Ogólnie stosujemy sterydy które nie aromatyzują i nie są wysoce androgenne .Ale posiadają właściwości anaboliczne.Używamy krótkich estrów. Chociaż i nawet na omce można robić rzeźbę , ponieważ podstawą jest dieta.. tyle ze omka w tym wypadku może trzymać więcej wody w mięśniu.

Sterydy dające sile bez wiązania masy

Każdy steryd który mocno aromatyzuje jest tutaj nie potrzebny
Twoje najlepsze leki do tego celu to: Winko, oxa , tren i GH.

Cykle wzmagające wytrzymałość

Jak już pisałem wcześniej, niektóre sterydy powodują znaczny wzrost liczby krwinek czerwonych , co równa się lepsza wytrzymałość i wydolność. Najlepsze leki używać do tego celu to bez wątpienia Bold, hormonu wzrostu i EPO. Ponieważ EPO może mieć tak drastyczny wpływ na przyrost czerwonych krwinek,Dlatego nie jest zalecane stosowanie go z innymi preparatami powodującymi przyrost czerwonych krwinek

Terapie po cyklu sterydowym (PCT):

Podczas korzystania z jakichkolwiek sterydów, HPTA będzie tłumione bardziej lub mniej w zależności od tego co bierzemy.W zasadzie każdy steryd ma inne oddziaływanie na blokowanie hpta. Blokowanie HPTA w praktyce oznacza że system nie daje żadnego endogennego testosteronu, co oznacza, że nie będziesz miał żadnych „naturalnych” hormonów,w swoim układzie Co w praktyce oznaczało by po odstawieniu wszystkich środków sterydowych kompletna „pustkę” hormonalną w twoim organizmie .Za nim organizm sam zacznie wytwarzać znowu testosteron upłynie sporo czasu .A więc spadki zdobytej masy były by szybkie i znaczne.Dlatego należy jak najszybciej przywrócić równowagę hormonalną.Warto pamiętać że jedna z rzeczy które będą to utrudniać jest nadmiar estrogenów Dlatego Korzystanie z anty-estrogenów jest bardzo ważne .

 

 

Gdy Twoje ciało wysyła LH (hormon leutinizing), Sygnalizuje swoje jądra do rozpoczęcia produkcji testosteronu ponownie. Podczas cyklu sterydowego komunikacja LH zostaje wyłączona i pozostanie tłumiona przez kilka tygodni jeszcze po cyklu. HCG imituje LH i pomaga jądru rozpocząć produkcję testosteronu. Dla naszych celów należy zapodać HCG jako „pomost” pomiędzy cyklem i czasem potrzebnym do zwrotu LH do normalnego funkcjonowania.

Zanim rozpoczniesz PCT musisz ustalić kiedy kończysz cykl
Jeśli używasz estrów długo działających cyklu .To z PCT z clomiduem bądz nolvą wchodzisz 2-3 tygodnie po zrobieniu ostatniego strzału z długiego estru .Jeśli używasz krótko działających estrów to jest to kilka dni. Oczywiście hcg idzie wczesniej