DARMOWA WYSYŁKA OD 150 £

WPISZ KOD "bsl2018"

WYSYŁKA W 24H

Poniedziałek - Piątek

ZNIŻKI

DLA WIĘKSZYCH ZAMÓWIEŃ

GWARANCJA JAKOŚCI

100% Satysfakcji


Regulamin

Serwis internetowy Thebsl24.com ma charakter wyłączenie informacyjny. Administrator portalu nie zachęca do stosowania środków anabolicznych lub ogólnie pojetego dopingu. Cennik dostępny na stronie obrazuje dostępność i ceny sterydów w UK.

Dokonując płatności akceptują Państwo poniższy regulamin.

Zamówienia są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki.

Wszystkie przesylki są monitorowane. Na prośbę klienta wysyłałmy nr paczki, który umożliwia podgląd statusu.

W momencie gdy chcesz zamówić paczkę poza granice UK, najpierw prosimy o kontakt, w celu ustalenia kosztów nadania. 

W przypadku zaginionych/uszkodzonych zamówień, jeśli stwierdzono, że kurier stracił przesyłkę, ponownie wyślemy zamówienie, jeśli otrzymamy 50% kosztu zamówienia i pełny koszt wysyłki.

Nie wysyłamy ponownie, jeśli paczka została podpisana lub dostarczona, lub zaginęła pod Twoim adresem, lub została podpisana przez osobę lub osoby inne niż klient.

W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za konfiskaty celne!

Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za uszkodzenie, opóźnienie lub zaginięcie przesyłki przez krajowe oraz międzynarodowe usługi pocztowe.  Na prośbe klienta możemy przesłać paragon i klient sam stara się o zwrot kosztów przez poczte.

W przypadku braku danego produktu, wysylamy produkt o takiej samej jakosci, tylko innej firmy.

Wszystkie paragony są przetrzymywane do 2 tygodni, po tym okresie brak możliwości jakiejkolwiek reklamacji, otrzymania dodaktowych informacji o swojej przesyłce itp.

BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU ALBO WYMIANY PRODUKTÓW.